Bez bramek w meczu Watford-Southampton

Watford-Southampton 0:0

Beniaminek angielskiej Premier League podejmował na własnym stadionie drużynę Southampton. Watford pod dwóch kolejkach miał 2 punkty na swoim koncie prezentując solidną grę. Southampton na początku sezonu zawodzi po dwóch kolejkach zgromadzili 1 punkt i nie przypominają drużyny z zeszłego sezonu w którym byli niespodzianką. Mecz nie był wielkim widowiskiem. Goście sobie stworzyli dobrą okazję w 26 minucie w której Long ograł obrońce w polu karnym ale ostatniej chwili przeszkodził w oddaniu dobrego strzału Longowi i Gomes obronił strzał bez problemu. Southampton był drużyną lepszą w 33 minucie dośrodkowanie Longa ale Pelle źle trafił głową w piłkę. Gospodarze w 40 minucie stworzyli sobie w końcu jakąś groźną sytuację, świetne podanie po ziemi w pole karne ale Ighalo nie trafił w piłkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

Druga połowa nie zapowiadała się aż tak bardzo dobrze. Kolejne próby goście strzały z dystansu ale one nie mogły zagrozić bramce Gomesa za bardzo. W 65 minucie gospodarze mieli najlepszą szanse na bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z 5 metrów na pustą bramkę z główki chybił piłkarz Watfordu.

Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i był strasznie słabym widowiskiem. Obie drużyny miały problemy z sytuacjami do strzelanie bramek. Był to 3 remis Watfordu w 3 meczu a Southampton z dwoma punktami znajduję się w strefie spadkowej.