Crystal Palace-Aston Villa 2:1
1:0 71 Dann
1:1 78 Souare(sam)
2:1 87 Sako

Crystal Palace od początku sezonu pokazują dobra, równą formę. W ostatniej kolejce polegli Arsenalowi ale wcale nie byli drużyną gorszą. Zabrakło szczęścia do remisu. Goście nie zachwycają w tym sezonie, mają tyle samo punktów co gospodarze ale ich gra jest o wiele słabsza. W tym meczu od pierwszych minut zobaczyliśmy nowy nabytek gospodarzy Bakary Sako. Po stronie Aston Villa od początku wystąpił Jack Grealish, który wracał po kontuzji. Pierwszą dobrą sytuację stworzyli sobie goście, złe podanie obrońcy Crystal, Westwood dostaje piłkę podaje na dobieg do Agbonlahora, który wyprzedza obronę Crystal ale nie pokonuje bramkarza. Jak na Anglię było strasznie ciepło i piłkarze w 25 minucie musieli napić się wody. Gospodarze w 38 minucie meczu oddali celny strzał na bramkę z okolic 30 metrów uderzył Sako ale taki strzał nie mógł zaskoczyć Guzana. Swoimi umiejętnościami popisał się Jack Grealish, który dostał piłkę na lewej stronie, okiwał obrońcę i uderzył na bramkę ale Mccarthy dobrze obronił. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

Gospodarze na początku drugiej połowy mieli znakomitą sytuację na bramkę. Świetną piłkę po ziemi z prawej strony boiska wzdłuż bramki podał Mutch ale Bakary Sako, któremu przeszkadzali obrońcy jego strzał zablokował Richards jak by nie obrońca gości byśmy mieli bramkę. Gospodarze zdobywali z czasem przewagę. W 60 minucie Cabaye zagrał do Gayle w pole karny, piłkarz odwrócił się uderzył na bramkę, strzał był niecelny ale piłka trafiła w klatę piersiową McArtura i wpadła do bramki. Bramka nie została uznana bo McArtur był na spalonym. Ataki Crystal w końcu dały im bramkę. W 71 minucie Puncheon dośrodkowywał z rzutu rożnego a Dann świetnym strzałem głową pokonał bramkarza Aston Villa i gospodarze prowadzili 1:0. Gospodarze poszli za ciosem już dwie minute później dogodną okazję miał Sako wbiegł w pole karne ale jego strzał obronił Guzan. W 78 minucie świetnym rajdem popisał się nowy piłkarz Aston Villa Adama Traore, pobiegł prawa stroną boiska dośrodkował po ziemi piłka zahaczyła o nogę Souare i padłą bramka samobójcza. W 87 minucie Crystal Palace zdobyło drugą bramkę. Fatalna strata obrońcy Aston Villa w pobliżu pola karnego, Dann odbiera piłkę wycofuje przed pole karne to Sako a ten strzałem z lewej nogi pokonuje Guzana i Crystal prowadzi 2:1 i takim wynikiem zakończył się ten mecz.