Southamton-Norwich 3:0
1:0 45 Pelle
2:0 65 Tadic
3:0 68 Tadic

Southampton od początku sezon rozczarowuje, nie wygrał ani jednego spotkania i ich forma nie zapowiadała, że w tym meczu mogą wygrać. Goście Norwich grało solidnie, wygrali już w tym sezonie i pojechali po kolejne punkty. W tym meczu to gospodarze byli drużyną zdecydowanie lepszą od gości, na pewno czerwona kartka dla Whitakera pomogła gospodarzą odnieść zasłużone zwycięstwo w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę gospodarze strzelili w doliczonym czasie pierwszej połowy Mane zagrał do Pelle w polu karnym a ten umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 w której gospodarze byli lepsi, już na początku Ward-Prowse ładnie uderzył z rzutu wolnego ale Ruddy obronił, później gra toczyła się przeważnie na połowie Norwich.

W drugiej połowie meczu gospodarze mieli przewagę nad Norwich i to wykorzystali. W 65 minucie gospodarze strzelili drugą bramkę za sprawą Tadica, znowu asystował Mane zagrywając piłkę po ziemi w pole karne, piłka przeleciała przez nie trafiła pod nogi Tadica a ten strzelił bramkę. Nie była to jedyna bramka Tadica w tym spotkaniu 3 minuty później znów wpisał się na listę strzelców, Cedric dośrodkował w pole karne Pelle oddał strzał głową Ruddy broni ale piłkę z najbliżej odległości dobija Tadic.

Gospodarze wygrali zasłużenie 3:0 grając 70 minut w przewadze, to im bardzo pomogło bo zmusiło gości do obrony. Pierwsza wygrana w tym sezonie w dobrym stylu.