Podsumowanie 3 rundy FA Cup.

Pierwsze spotkanie 3 rundy FA Cup było rozgrywane w piątek gdzie West Ham podejmował u siebie Manchester City. Gospodarze zostali zmasakrowani i przegrali aż 0:5. Bramki dla gości zdobyli Yaya Toure, samobójczą Nordtveit, David Silva, Sergio Aguero, John Stones.

Manchester United pewnie pokonał na swoim stadionie Reading 4:0. Trenerem gości jest były piłkarz Czerwonych Diabłów Jaap Stam, który został ciepło przywitany przez kibiców z Old Trafford.

Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Marcus Rashford a po jednej dorzucili Wayne Rooney, który zrównał się ze zdobytymi bramkami z Sir Bobem Charltonem oboje mają na koncie 249 bramek i Anthony Martial.

Everton przegrał z Leicester 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Lukaku a dla gości dwie bramki zdobył Ahmed Musa. W tym spotkaniu po raz pierwszy w pierwszym zespole Lisów zagrał Bartosz Kapustka. W 84 minucie zmienił Marca Albrightona a w 90 obejrzał żółtą kartkę.

Hull City pokonało Swansea 2:0. Bramki Abel Hernandez i Josh Tymon.

Millwall pokonało u siebie Bournemouth aż 3:0 Drużyna z Premier League zagrała drugim składem w tym spotkaniu. Bramki Steve Morison, Shaun Cummings, Shane Ferguson.

Norwich zremisował z Southamptonem 2:2 i będzie trzeba powtórzyć to spotkanie. Bramki dla gospodarzy zdobyli Steven Whittaker i Steven Naismith. Dla gości Virgil Van Dijk i Maya Yoshida.

Stoke przegrało z Wolverhamptonem 0:2. Bramki Helder Costa i Matt Doherty.

Sunderland zremisował z Burnley 0:0 i ich spotkanie też będzie powtórzone.

Watford pokonało Burton Albion 2:0. Bramki Kabasele i Sinclair.

West Brom przegrało z Derby County 1:2. Dla gospodarzy bramkę zdobył Phillips a dla gości Bent i Ince.

Preston napsuło trochę krwi Arsenalowi ale jednak to Kanonierzy odnieśli zwycięstwo. Bramkę dla gospodarzy w 7 minucie zdobył Callum Robinson ale potem strzelali już tylko goście najpierw Ramsey a awans zapewnił Giroud.

Liverpool zremisował 0:0 z Plymouth Argyle.

Chelsea pewnie wygrało swoje spotkanie z Peterborough 4:1. Dwie bramki zdobył Pedro a po jednym Batshuayi i Willian.

Middlesbrough pewnie wygrało z Sheffield Wednesday 3:0. Bramki Leadbitter, Negredo, De Roon.

Tottenham pokonał Aston Villa 2:0. Bramki Davies i Son.